قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب جوملا
خانه / اخبار مکاتب / ششمین دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم ویژه دانش آموزان مکاتب قرآن تایباد در سطح شهرستانی

ششمین دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم ویژه دانش آموزان مکاتب قرآن تایباد در سطح شهرستانی

ششمین دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم ویژه دانش آموزان مکاتب قرآن تایباد در سطح شهرستانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باقرآن ، ششمین دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم ویژه دانش آموزان مکاتب قرآن تایباد در سطح شهرستانی از صبح شنبه مورخ ۴ شهریور ماه ۹۶ شروع شده و تا روز سه شنبه ۹۶/۶/۷ ادامه خواهد داشت.
طبق گزارش ، در این دوره از مسابقات که در ۸ رشته (یک جز- دو جز- سه جز- پنج جز- هفت جز- ده جز- دوازده جز و رشته قرائت) برگزار می گردد ، تعداد ۲۵۰ قرآن آموز به رقابت در این مسابقات می پردازند. یادآور می شویم که این تعداد شرکت کننده ، منتخبین مکاتب از سطح روستا و شهرستان تایباد می باشند . ضمنا برندگان این دوره مسابقات در تاریخ ۹۶/۶/۱۶ به شهرستان خواف جهت رقابت در سطح استان اعزام خواهند شد.
همچنین به اطلاع قرآن دوستان عزیز می رسانیم که بازدید از این مسابقات و مشاهده از نزدیک برای عموم آزاد می باشد و حضور در این جلسه باعث دلگرمی قرآن آموزان و فرزندان عزیزتان خواهد بود. فینال این دوره در روز سه شنبه خواهد بود.
مکان مسابقات : مسجد جامع مالک الملک شهرستان تایباد

تصاویری از مسابقات :
ششمین دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم ویژه دانش آموزان مکاتب قرآن تایباد در سطح شهرستانی ششمین دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم ویژه دانش آموزان مکاتب قرآن تایباد در سطح شهرستانی ششمین دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم ویژه دانش آموزان مکاتب قرآن تایباد در سطح شهرستانی

مطلب پیشنهادی

نرم افزار اندروید مدیریت حضور و غیاب و ارزشیابی

نرم افزار اندروید مدیریت حضور و غیاب و ارزشیابی

این نرم افزار به سفارش و همت سایت با قرآنِ دفتر امور مکاتب قرآن شهرستان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *