قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب جوملا
خانه / اخبار مکاتب / رقابت بانوان قطری در مسابقات حفظ قرآن «آیات»

رقابت بانوان قطری در مسابقات حفظ قرآن «آیات»

رقابت بانوان قطری در مسابقات حفظ قرآن «آیات»

یازدهمین دوره مسابقات حفظ قرآن «آیات» ویژه بانوان سراسر قطر به همت مرکز علوم قرآنی «عبدالله عبدالغنی» و با نظارت اداره تبلیغ و ارشاد دینی وزارت اوقاف و امور اسلامی این کشور برگزار می‌شود.

به گزارش باقرآن به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی العرب، مسابقات سراسری حفظ قرآن «آیات» ویژه قرآن‌آموزان مراکز و دارالقرآن‌های قطر اعم از بانوان شهروند و مقیم ۱۸ تا ۵۰۰ ساله است و از دوم اردیبهشت به مدت هفت روز برگزار می‌شود.
بخش‌های این مسابقه شامل حفظ کل قرآن، حفظ پانزده جزء اول، حفظ ۱۵ جزء دوم و حفظ دو سوره بقره و آل‌عمران است، همچنین امسال برای نخستین‌بار، ضمن سؤالات ارزیابی حفظ، یک سؤال از قصص قرآن نیز پرسیده می‌شود و میزان جوایز آن را براساس گروه و رتبه از ۲۰۰۰ تا ۱۵ هزار ریال قطری متغیر خواهد بود.
بر اساس این گزارش، مرکز علوم قرآنی «عبدالله عبدالغنی»، به برگزاری مسابقه‌ای قرآنی ویژه کودکان مهد‌ها به منظور تشویق آنان به حفظ قرآن و اهتمام به کتاب آسمانی برگزار می‌کند که شامل حفظ قرآن از سوره ناس تا سوره فجر است و امروز، ۲۷ فروردین‌ماه در محل این مرکز برگزار می‌شود.
گفتنی است، مسابقات سراسری حفظ قرآن «آیات» شاهد استقبال وسیع بانوان در ثبت‌نام از طریق سایت اینترنتی مؤسسه «حضاره» بوده و این رقابت‌ها در نوبت صبح در محل مرکز علوم قرآنی عبدالله عبدالغنی به مدت ۷ روز برگزار می‌شود.

مطلب پیشنهادی

نرم افزار اندروید مدیریت حضور و غیاب و ارزشیابی

نرم افزار اندروید مدیریت حضور و غیاب و ارزشیابی

این نرم افزار به سفارش و همت سایت با قرآنِ دفتر امور مکاتب قرآن شهرستان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *