قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب جوملا
خانه / اخبار مکاتب / درخشش دانش آموزان مکاتب قرآن شهرستان تایباد درمسابقات استانی آموزش و پرورش، در شهرستان کاشمر (پنج شنبه ۳۱فروردین و جمعه ۱ اردیبهشت)

درخشش دانش آموزان مکاتب قرآن شهرستان تایباد درمسابقات استانی آموزش و پرورش، در شهرستان کاشمر (پنج شنبه ۳۱فروردین و جمعه ۱ اردیبهشت)

رتبه های برتر دانش آموزان مکاتب قرآن شهرستان تایباد درمسابقات استانی  آموزش و پرورش، در شهرستان کاشمر

درخشش دانش آموزان مکاتب قرآن شهرستان تایباد درمسابقات استانی  آموزش و پرورش، در شهرستان کاشمر (پنج شنبه 31فروردین و جمعه 1 اردیبهشت)

به گزارش خبرگزاری باقرآن به نقل از ایکنا، سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان پسر خراسان رضوی، اول اردیبهشت‌ماه در آرامگاه شهید مدرس کاشمر به کار خود پایان داد.
این مسابقات با حضور ۴۵۳ دانش‌آموز از ۱۶ شهرستان و منطقه استان شامل بجستان، تایباد، جغتای، جوین، خواف، خوشاب، ششتمد، ناحیه سه، رضویه، صالح‌آباد، سرخس، طرقبه و شاندیز، فریمان، فیروزه، گلبهار و کاشمر برگزار شد.
در مراسم اختتامیه، ایرج سعادتمند، مدیر آموزش و پرورش کاشمر گفت: شرکت‌کنندگان در این دوره از مسابقات در رشته‌های حفظ ترتیبی، حفظ کل، حفظ پنج، ۱۰ و ۲۰ جزء، تفسیر، قرائت، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه، احکام، انشای نماز، اذان و مداحی با هم به رقابت پرداختند.
وی بیان کرد: برگزیدگان نیز به مرحله پایانی مسابقات که تیرماه و به میزبانی مشهد برگزار می‌شود، راه می‌یابند.
وی با بیان اینکه مرحله مقدماتی سی‌وپنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزی خراسان رضوی در گروه دوم دختران نیز هفته گذشته با حضور ۴۰۰ دانش‌آموز دختر از ۱۶ شهرستان این استان در کاشمر برگزار شد، اظهار کرد: نفرات برتر این مسابقات به مرحله کشوری راه یافتند.
در این دوره از مسابقات که در مجموع ۹۱ برگزیده داشت، در بخش قرائت قرآن کریم محمدامیر عبدالهی از تایباد، محمد سینا صفای نیکو و علی اکبر خراسانی از ناحیه سه مشهد، بنیامین شجاعی‌فر از سرخس و مهدی مهدوی از کاشمر به عنوان نفرات اول معرفی شدند.
همچنین در بخش ترتیل قرآن کریم، امیرحسین ظریف و سجاد پورمحمد از ناحیه سه مشهد و در حفظ ترتیبی آقایان حسین مودن و علی طاهریان از کاشمر، صفی الله عطایی از تایباد و محمد صاعی رودی از خواف به عنوان دیگر نفرات اول معرفی شدند.
در حفظ پنج جزء نیز اسماعیل رسول‌خانی از سرخس و محمد شکوری از تایباد، در حفظ ۱۰ جزء، مصطفی محمدی از تایباد، محمد احمدی از کاشمر، در حفظ ۲۰ جزء قرآن کریم نیز محمد ابراهیم پرواز و مصعب علی گنجی از خواف و همچنین در حفظ کل محمد قاسم پرواز از خواف و عرفان دلخوش از کاشمر حائز مقام‌های اول شدند.
در این دوره از مسابقات حسین فروهی و سید حسین میر حسینی از ناحیه سه مشهد، ابوالفضل ناظمی و مرتضی مؤذن از کاشمر و محسن مروجی راد از ناحیه سه مشهد در بخش اذان به مقام‌های اول دست پیدا کردند.
همچنین در بخش مفاهیم قرآن احمد بابایی از کاشمر و پوریا زنگنه از خواف به عنوان نفرات اول معرفی شدند.

مطلب پیشنهادی

نرم افزار اندروید مدیریت حضور و غیاب و ارزشیابی

نرم افزار اندروید مدیریت حضور و غیاب و ارزشیابی

این نرم افزار به سفارش و همت سایت با قرآنِ دفتر امور مکاتب قرآن شهرستان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *