قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب جوملا
خانه / اخبار مکاتب / دانش‌آموزان حافظ کل در قطر تجلیل می‌شوند

دانش‌آموزان حافظ کل در قطر تجلیل می‌شوند

دانش‌آموزان حافظ کل در قطر تجلیل می‌شوند

۱۰۵ نفر از دانش‌آموزان عضو مراکز آموزش قرآن قطر که پس از گذراندن آزمون ویژه حافظان کل، موفق شدند مدرک فارغ‌التحصیلی خود را دریافت کنند، طی مراسمی تجلیل می‌شوند.

به گزارش باقرآن به نقل از روزنامه الشرق قطر، این گروه از دانش‌آموزان، عضو مراکز آموزش حفظ قرآن وابسته به وزارت اوقاف و امور اسلامی قطر بودند که پس طی مراحل آموزشی خود موفق شدند حفظ کل قرآن را به پایان رسانده و در آزمون اعطای مدرک ویژه حافظان کل شرکت کنند.
سیدمحمد بن‌حمد الکواری، مدیر اداره تبلیغ و ارشاد دینی وزارت اوقاف و امور اسلامی قطر در این باره گفت: پس از برگزاری آزمون، سطح حافظان در حد مطلوب ارزیابی شد، چراکه این اداره برنامه آموزشی خود را مبتنی بر تقویت توان و استعداد دانش‌آموزان و توسعه مهارت‌های فردی حافظان قرآن می‌داند تا بدین ترتیب هر سال شاهد داوطلبان بیشتری برای حضور در دوره‌های آموزش قرآن قطر باشیم.
وی افزود: بخش قرآن و علوم قرآنی اداره تبلیغ و ارشاد وزارت اوقاف، آزمون ارزیابی حافظان کل را با هدف توسعه علمی آموزش قرآن مراکز ذی‌ربط و نیز ابتکار و خلاقیت در روش‌‌های نوین حفظ قرآن برگزار می‌کند و از این طریق حس رقابت بین قرآن‌آموزان نیز تقویت می‌شود.
بر اساس این گزارش، قرار است که دانش‌آموزان حافظ کل طی مراسمی که هر ساله به همت وزارت اوقاف و امور اسلامی قطر به منظور تکریم از دانش‌آموختگان مراکز قرآنی برگزار می‌شود، تجلیل شوند.

مطلب پیشنهادی

نرم افزار اندروید مدیریت حضور و غیاب و ارزشیابی

نرم افزار اندروید مدیریت حضور و غیاب و ارزشیابی

این نرم افزار به سفارش و همت سایت با قرآنِ دفتر امور مکاتب قرآن شهرستان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *